• TDS متر

  اگر شما به دنبال دستگاه‌های تصفیه آب بوده باشید و یا کیفیت آب مصرفیتان برایتان مهم باشد قطعاً اصطلاح TDS را شنیده‌اید،

  اما این اصطلاح چیست؟

  کلمه (TDS (Total dissolved solids یا همان کل مواد جامد محلول در آب است، که این میزان را با واحد PPM  (میزان ذرات محلول موجود در ۱ میلیون از ذرات حلال) بیان می‌کنند و در واقع واحدی برای سنجش میزان ذرات وسختی موجود در آب است

  تماس بگیرید ۴۴۶۹۶۱۱۵

  TDS متر

  تماس بگیرید ۴۴۶۹۶۱۱۵
 • فیلتر کربن اینلاین کلین پیور

  فیلتر کربن اینلاین کلین پیور

  فیلتر پشت ساید کربن اکتیو کلین پیور را می توانبرای تصفیه آب یخچال یا ساید بای ساید استفاده نمود. در مواردی که نیاز به انجام تصفیه کاملتر و دقیقتر می باشد، از فیلتر کربن اکتیو استفاده می شود.

  فیلتر کربن اکتیو خطی کلین پیور از کربن فعال ساخته شده که طی فرایندهایی به شکل یک بلوک جامد با منافذ ریز تولید شده است.

  فیلتر پشت ساید کربن اکتیو را می توان برای هر نوع یخچال و ساید بای سایدی مورد استفاده قرار داد. حتی اگر یخچال شما دارای فیلتر تصفیه آب داخلی می باشد، پیشنهاد می شود که یک فیلتر بیرونی نیز برای آن قرار دهید تا هم عمر فیلتر داخلی افزایش یابد و هم کیفیت تصفیه آب بهبود پیدا کند.

  فیلتر کربن اکتیو خطی کلین پیور  Clean Pure یک  فیلتر کربن اکتیو  ساخت تایوان می باشد که از لحاظ کیفیت ساخت بالا بوده و مواد به کار رفته در آن قابل اطمینان میباشد. این فیلتر دارای اتصال سر خود است به گونه ای که نیازی به استفاده از اتصالات اضافی برای وصل کردن آن وجود ندارد. اتصال بکار رفته در این فیلتر از لحاظ کیفیت بسیار بالا بوده و به راحتی آب بندی می شود. این فیلتر از اتصال سریع (Quick Connect) استفاده میکند.

  فیلتر کربن اکتیو خطی کلین پیور  Clean Pure دارای چندین تاییدیه از Water Quality, UKAS, SGS می باشد.

  فیلتر پشت ساید Clean Pure را حداکثر هر ۶ ماه یکبار باید تعویض نمود. در غیر اینصورت علاوه براینکه خاصیت جذب خود را از دست داده و آب را تصفیه نمی کند، بلکه به محل تجمع و رشد باکتریها تبدیل گشته و برای سلامتی مصرف کننده مضر است.

  فیلتر کربن اکتیو خطی کلین پیور  به شکلی ساخته شده که به آسانی در مسیر آب قرار داده شود و تعویض آن نیز آسان است. فرایند تصفیه آب با عبور آب از منافذ ریز بین کربن فعال انجام می پذیرد. ناخالصی ها در کربن جذب می شوند و آب تصفیه شده خارج می شود.

  تماس بگیرید ۴۴۶۹۶۱۱۵

  فیلتر کربن اینلاین کلین پیور

  تماس بگیرید ۴۴۶۹۶۱۱۵

فرآیند آب پارسیان